5
13.03.2014, 14:57Lektura na 1 minutę

Sprawdź, ile razy gracze ginęli w Dark Souls II

Niedawno pisaliśmy o stworzonej przez fanów stronie, która pozwala sprawdzić graczom, ile razy zginęli w trakcie przechodzenia pierwszego Dark Souls. W przypadku „dwójki” z podobną inicjatywą wyszli sami developerzy. Uruchomiony przez nich serwis nie pozwala jednak zobaczyć liczby zgonów indywidualnych osób, ale wszystkich grających.


Piotrek66

Dostępna pod TYM adresem strona zlicza bardzo ciekawe statystyki z Dark Souls II, które są podawane osobno dla wersji X360 i PS3 – w tym liczbę śmierci wszystkich graczy oraz liczbę całkowitego przejścia gry (w edycji na PlayStation 3 pojawił się chyba jakiś błąd, bo serwis wskazuje, że produkcję na konsoli Sony ukończono tylko trzy razy). Można się też dowiedzieć, co najczęściej spowodowało zgon – najwięcej razy postać ginęła od ciosu wroga, co chyba nie jest zaskoczeniem.

I jeszcze jedno – w rozmowie z serwisem GamerHub TV Tak Miyazoe, producent Dark Souls II, wyjaśnił, dlaczego komputerowa wersja gry ukaże się później. Według niego, developerzy potrzebują dodatkowego czasu na dopracowanie komputerowego wydania produkcji.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze