11
23.10.2018, 14:57Lektura na 1 minutę

Spyro Reignited Trilogy: Wejście smoka na zwiastunie premierowym [WIDEO]

Nasza ulubiona platformówka ze smokiem (szczerze, ile znacie platformówek ze smokami?) powraca!


Witold Tłuchowski

Seria o Spyro nie była nigdy w naszym kraju zbyt popularna, jednak na zachodzie fioletowy smok zdobył tak dużą popularność, że stał się obok Crasha Bandicoota maskotką pierwszego PlayStation. Jako że sympatyczny jamraj otrzymał już swoją kolekcję remasterów (która zebrała całkiem przychylne recenzje), przyszła kolej na purpurowego gada.

Spyro Reignited Trilogy to zbiorcze wydanie odświeżonej trylogii z pierwszego PlayStation: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon. Gra będzie miała premierę 13 listopada na PS4 i Xboksie One, chociaż niewykluczone, że pojawi się również na pecetach i Switchu (tak jak wcześniej Crash Bandicoot N. Sane Trilogy). Żal nie skorzystać z okazji, by przypomnieć sobie – lub dowiedzieć się – co to za jeden ten Spyro oraz w czym niby jest lepszy od Kangurka Kao.

Z okazji nadchodzącej premiery twórcy opublikowali premierowy trailer, na którym możemy przyjrzeć się różnicom między oryginalnymi grami a ich odświeżonymi wersjami. Zwiastun pozwala też poczuć ducha czasów, w których platformówki 3D dominowały na listach bestsellerów, a twórcy konsol rywalizowali, która platforma ma lepszych przedstawicieli gatunku.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane