20
27.11.2017, 12:16Lektura na 1 minutę

Star Citizen zebrał milion dolarów w jeden dzień

Crowdfundingowa gorączka ma się świetnie.


Paweł „Cursian” Raban

Udostępnienie wersji 3.0 większej liczbie użytkowników i związany z tym zalew nowych gameplayów (jeden z nich, i to w 4K, możecie zobaczyć TUTAJ), a także trwająca wyprzedaż statków i gadżetów związanych ze Star Citizenem skutecznie przyciągnęły uwagę graczy. Istotna część z nich zdecydowała się z tej okazji szerzej otworzyć portfele. Efekt? Między sobotą a niedzielą dziecko Chrisa Robertsa zarobiło ponad milion dolarów. Oznacza to, że na koncie Cloud Imperium Games wylądowało już łącznie niemal 167,5 milionów, na które złożyło się dokładnie 1 921 074 dusz.

Przy okazji zerknijcie na materiał prezentujący jeden z najnowszych statków. Swoją drogą, jego podstawowa wersja kosztuje 550 dolarów. W promocji.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3204

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane