14.01.2022, 11:15Lektura na 2 minuty

Star Wars: Squadrons i dwie inne gry w darmowym weekendzie Xboksa

Oprócz kosmicznej strzelanki EA za friko zagramy także w Tennis World Tour 2 i West of the Dead.


Kuba „Herbarius” Chudzik

Piątek, weekendu początek! Jak co tydzień (mniej więcej) na subskrybentów Xbox Game Pass i Xbox Live Gold czeka okazja do sprawdzenia kilku tytułów. Ostatnio były to Battlefield 2042 (co swoją drogą jest dość wymowne – gra już miesiąc od premiery również ukazała się w darmowym weekendzie na Steamie) i Star Renegades. A co czeka na nas dzisiaj? Cóż, możemy jednocześnie usiąść za sterami X-winga, szaleć na korcie i pruć z coltów do potworów na Dzikim Zachodzie. 

Oto tytuły dostępne w ramach Xbox Free Days do ogrania za darmo przez weekend:

Star Wars: Squadrons

Kosmiczna strzelanka, której akcję osadzono tuż po Bitwie o Endor. Wcielimy się w niej zarówno w pilotów Imperium, jak i Nowej Republiki. Kampania dla pojedynczego gracza przedstawia historię z perspektywy obydwu stron Galaktycznej wojny domowej, a w multiplayerze poprowadzimy starcia w eskadrach. Największym problemem produkcji jest jednak skromna zawartość – weekend powinien wystarczyć, aby się z nią zapoznać w zadowalającym stopniu. 

Tennis World Tour 2  

Druga odsłona sportowej serii. Możemy w niej zarówno wskoczyć w tenisówki najlepszych zawodników na świecie, jak również stworzyć swojego gracza. Do ogrania zarówno w pojedynkę, jak i w multiplayer w różnych trybach. 

West of the Dead

Izometryczny roguelike 3D osadzony w wyjątkowo ponurej wariacji Dzikiego Zachodu. W tej dynamicznej strzelance wcielimy się w nieumarłego rewolwerowca stawiającego czoła hordom krwiożerczych bestii, które opanowały nadnaturalne miasteczko Czyściec w stanie Wyoming. Co ciekawe, głosu protagoniście użyczył Ron Perlman – aktor znany m.in. z roli Hellboya, a także narrator większości Falloutów. 

Darmowy weekend dla subskrybentów Xbox Game Pass i Xbox Live Gold zakończy się w poniedziałek 17 stycznia o godzinie 9:00

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów81

Obserwujących4
Brak okładki
Star Wars: Squadrons
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Star Wars: Squadrons

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane