8.12.2021, 11:49Lektura na 1 minutę

Star Wars: The Old Republic – Premiera nowego dodatku przesunięta o dwa miesiące

Cierpliwości, młody padawanie.


Kuba „Herbarius” Chudzik

BioWare poinformowało o przełożeniu premiery nowego dodatku do słynnego MMORPG Star Wars: The Old Republic na 15 lutego 2022. Legacy of the Sith miało pierwotnie zadebiutować już w przyszłym tygodniu. 

Dyrektor projektu Keith Kanneg wyjaśnił na oficjalnej stronie, że przyczyną decyzji studia był feedback społeczności po testach na serwerach publicznych. Jak podkreślił, zespół developerów potrzebuje więcej czasu na doszlifowanie wielu aspektów rozgrywki. 

W listopadzie mogliśmy zobaczyć zarówno rocznicowy montaż, jak i teaser dodatku. 

Legacy of the Sith to ósmy duży dodatek do SW:TOR. Data premiery miała zbiec się w czasie z jubileuszem 10-lecia gry. Fabuła dodatku stanowi kontynuację poprzedniego wątku z Onslaught i będzie mieć miejsce na znanej z Knights of The Old Republic oceanicznej planecie Manaan. Intryga obraca się wokół działań Dartha Malgusa, ale spotkamy inne znajome twarze, takie jak Rycerz Jedi Tau Idair i jej padawan Arn Peralun.

The Old Republic: Legacy of the Sith ostatecznie zadebiutuje 15 lutego 2022

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów138

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane