25
12.01.2012, 19:41Lektura na 2 minuty

Star Wars: The Old Republic - Rise of the Rakghouls: Pierwsza aktualizacja z nowymi instancjami we wtorek [WIDEO]

BioWare ujawniło pierwsze konkretne szczegóły dotyczące najnowszej aktualizacji Star Wars: The Old Republic. Patch 1.1 o nazwie Rise of the Rakghouls przyniesie ze sobą nie tylko poprawki kilku błędów, ale także zupełnie nową zawartość w postaci nowych instancji.


Piotrek66

Aktualizacja naprawi kilka pojawiających się w grze błędów, doda strefy PvP dla graczy na 50. poziomie doświadczenia, opcję graficzną anti-aliasing oraz zmiany w otwartym świecie trybu PvP na Ilum.

Głównym elementem nowego patcha Star Wars: The Old Republic będą jednak dwie instancje. Kaon Under Siege należeć będzie do tzw. flashpointów, czyli misji przeznaczonych dla małych grup graczy. Druga – Karagga’s Palace – będzie kolejnym zadaniem z trybu Operation, w którym walczą ze sobą dwie drużyny złożone z co najmniej ośmiu osób.

Flashpoint Kaon Under Siege to instancja osadzona na tytułowej planecie Kaon zlokalizowanej w Tion Hegemony – niezwykle ważnym sektorem galaktyki, który pozostaje neutralny. Zarówno żołnierze Republiki, jak i Imperium muszą udać się na Kaon, by powstrzymać inwazję Rakghouli – mutantów stworzonych przez Sithów. Instancja dostępna jest tylko dla graczy na 50. poziomie doświadczenia na poziomach trudności Normal i Heroic.

Z kolei Karagga’s Palace będzie kontynuacją drugiej misji z trybu Operation, która pojawiła się przy premierze Star Wars: The Old Republic. Złożone z ośmiu lub szesnastu graczy drużyny będą musiały powstrzymać Karaggę i kartel Huttów, po tym, jak Huttowie przestali być neutralni i zerwali porozumienia z Republiką i Imperium. By wyeliminować potencjalne zagrożenie, obie frakcje wysyłają swoich żołnierzy, by zmierzyli się z Karaggą i jego bandą. Instancja dostępna będzie na poziomach trudności Normal, Heroic i Nightmare.

Aktualizacja Rise of the Rakghouls zostanie opublikowana 17 stycznia. Kolejny patch pojawi się w marcu i wprowadzi m.in. nowe opcje dla gildii.

A poniżej znajdziecie film prezentujący instancję Kaon Under Siege:

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze