07.09.2011
Często komentowane 18 Komentarze

Star Wars: The Old Republic – rozsyłanie zaproszeń do bety opóźnione

Star Wars: The Old Republic – rozsyłanie zaproszeń do bety opóźnione
W ubiegłym tygodniu miała zostać rozesłana kolejna porcja zaproszeń do bety Star Wars: The Old Republic skierowana do europejskich graczy. Jak jednak poinformowali twórcy sieciówki, postanowiono opóźnić ten proces.

Jak poinformował na oficjalnym forum gry Chris Collins, europejski community manager w BioWare, zdecydowano się opóźnić wysyłkę zaproszeń do bety Star Wars: The Old Republic. Głównym powodem jest fakt, że wkrótce twórcy sieciówki opublikują jej nową wersję testową. W związku z tym osoby, które pobrałyby teraz ważącego 27 GB klienta produkcji, musieliby wkrótce ściągnąć go na nowo. Ponadto zmuszeni byliby stworzyć od początku swoje postacie.

Poślizg związany jest także z tym, że nowa testowa wersja Star Wars: The Old Republic będzie miała zaimplementowaną francuską i niemiecką wersję językową.

Pierwotnie zaproszenia miały zostać rozesłane w ubiegłym tygodniu, jednak natrafiono na problemy. BioWare zamierzało je porozsyłać w tym, jednak ostatecznie zdecydowano się ten proces opóźnić.

18 odpowiedzi do “Star Wars: The Old Republic – rozsyłanie zaproszeń do bety opóźnione”

  1. W ubiegłym tygodniu miała zostać rozesłana kolejna porcja zaproszeń do bety Star Wars: The Old Republic skierowana do europejskich graczy. Jak jednak poinformowali twórcy sieciówki, postanowiono opóźnić ten proces.

  2. Coraz więcej wpadek z TOR’em widzę, ciemne chmury się zbierają nad tym tytułem. 😉

  3. Po ki grzyb udostępniać niemcą i francuzą bete w ich rodzimym języku ? Angielskiego się nie zna czy jak ? Fail -.-

  4. IM więcej czarnych chmur tym lepiej dla mnie bo sobie zagram w „pół darmo”/”darmo” w singleplayer Spriggs.

  5. Trzeba było nie zapowiadać, skoro wiedzieli, że będą takie zmiany… @Droth – Widzisz, przynajmniej Niemcy i Francuzi będą mogli obcować z własnym językiem, może przy okazji trochę się w nim podszkolą. Tobie też przydałoby się pograć w wiele dobrych spolonizowanych gier, może nauczyłbyś się poprawnej polszczyzny : >

  6. 27 GB!? U mnie to 3 dni sciagania…

  7. rany masakra! Trochę „mało” ta gra zajmuje miejsca 😀 , a tak serio to język niemiecki nie jest taki trudny w końcu maturę machnąłem na 92% więc nie ma problemu XD

  8. A ja myślałem, ściąganie Team Fortress 2 to była mordęga…

  9. eh żeby sie jeszcze załapać do tej bety boło by sweet

  10. Nie życząc grze źle, tak sobie myślę: czy gdyby TOR kiepsko sobie radził, to EA wyrzuciłaby go do kosza, czy zmieniła we Free2Play?

  11. @mikolajtr A Warhammer Online nie jest też przypadkiem od EA i dalej jest na abonament?Jeśli się mylę to wybaczcie 🙂

  12. Hmm.. 27 GB, nieźle, jeśli mi się trafi możliwość beta-testów będę musiał zostawić kompa włączonego na dwa dni 🙂 A tak mnie kusiło wziąć więcej niż 4 Mb…

  13. @Narsil90 WAR jest od EA i jest darmowa do 10 lvlu. Jeżeli chce się wbić powyżej 10 lvla trzeba płacić abonament 🙂 @mikolajtr TOR na pewno sobie kiepsko nie poradzi, bo fanów SW na świecie jest bardzo dużo, a jak wiadomo ci najwięksi fani kupią dosłownie wszystko.

  14. Rozmiar gry to przegięcie patrząc na tą niezbyt nowoczesną grafikę ( choć to nie zarzut). Czyżby pliki dźwiękowe mieli w formacie wav ?!!!

  15. A pomyśleliście,że te 27 GB zawiera BARDZO DUŻY obszar gry (czyli wiele planet itd.)

  16. No, EA, może być później byle bym tylko tym razem dostał ten klucz 🙂

  17. egal byle sie dostac do bety.

  18. @Darek554 weź pod uwagę to, że np. w GTA SA lub GTA IV 70% wagi plików gry to była muzyka, dialogi oraz dzwięki. Skoro w TORze wszystkie dialogi mają być udźwiękowione to przypuszczam, że będzie podobnie.

Dodaj komentarz