4
13.01.2024, 07:00Lektura na 1 minutę

Starfield: Aktualizacja poprawi grafikę. Cienie planet i inne bajery

Starfield przypomina o sobie aktualizacją na nowy rok. Na Steamie wyląduje za niedługo wersja beta.

Starfield, który (to było do przewidzenia!) trafił na naszą listę największych rozczarowań 2023, nie wspominając już o niezbyt wysokich notach w recenzjach papierowej i internetowej, trochę zniknął z radaru. Ma jednak szansę wrócić do łask. Bethesda zapowiedziała nową aktualizację, która zmieni ponad 100 rzeczy.


Co zmieni aktualizacja?

Bethesda jest dość powściągliwa. Wymieniono tylko kilka zalet. Najważniejsza jest zdecydowanie poprawiona grafika. Składają się na nią lepsze tekstury, przebudowane cieniowanie (w tym padające z planet na pierścienie) i modele czy wsparcie dla szerszej gamy ultraszerokich monitorów.

Poprawiono też szereg bubli związanych z rozgrywką; popsute questy, dziwne zachowania asteroid, niedziałające przesyłanie danych. Pozostaje się modlić, aby stare naprawione błędy nie wywołały nowych.


Ale kiedy no?

Nie wiadomo jeszcze, kiedy wszyscy będą mogli dorwać się do update'u Starfielda, ale wiemy, że już w przyszłym tygodniu (po 15 stycznia 2024) łatka trafi do programu Steam Beta.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze