38
14.07.2022, 14:33Lektura na 2 minuty
CD-Action

Startuje CD-Action Family – serwis od rodziców dla rodziców

Rodzina CD-Action się powiększa! Zapraszamy na family.cdaction.pl, nasz nowy serwis o rozrywce dla dzieci i rodziców.


Barnaba „b-side” Siegel

CD-Action już od 26 lat krzewi kulturę gamingową i wychowuje kolejne pokolenia graczy. Ale na tym nie koniec. Bo tak jak kiedyś podczas szkolnych przerw czy nudnych wykładów czytaliście kolejne numery z wypiekami na twarzy, tak dziś wielu z was (i nas) ma już rodziny i dzieci. A to okres, w którym dbamy nie tylko o siebie, ale i o najbliższych, szukając najlepszej rozrywki dla swoich pociech i najfajniejszych sposobów na to, by spędzać ten czas razem.

Ale świat pędzi naprzód i trudno się dziś zorientować, po jakie gry sięgnąć. Co wybrać, żeby mieć stuprocentową pewność, iż dany tytuł będzie odpowiedni dla pięcio-, siedmio- czy dziesięciolatka? Który produkt z logiem znanej marki okaże się warty naszej uwagi i pieniędzy? Co konkretnie zobaczy nasze dziecko? Rozwinie dzięki temu swoją wyobraźnię czy przestraszy się i rzuci grę w kąt? I przede wszystkim – gdzie znaleźć odpowiedzi na te pytania? Właśnie na family.cdaction.pl!

CD-Action Family
CD-Action Family. Wejdź na: family.cdaction.pl

Jako gracze i odpowiedzialni rodzice czuliśmy, że brakuje przestrzeni odpowiedniej zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Takiej, która dostarczy fachowych odpowiedzi w temacie gier i rozrywki, ale nie będzie kolejnym serwisem parentingowym. Portalu stanowiącego źródło inspiracji i rzetelnych porad opartych na naszym długim dziennikarskim doświadczeniu. Stwierdziliśmy, że skoro takiego miejsca nie ma, to musimy stworzyć je sami. Dlatego odpalamy projekt CD-Action Family. Oprócz gier znajdziecie w nim też szerokie spektrum propozycji „od rodziców dla rodziców”: filmy, seriale, planszówki, karcianki, klocki, programy komputerowe czy audiobooki.

Startujemy również przy współpracy ze strategicznym partnerem, firmą LEGO, która uwierzyła w nasz projekt i z którą będziemy mogli wspierać rodziców w wychowywaniu i budowanie więzi z dziećmi.

Do zobaczenia!

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

W CDA od czerwca 2021, jestem szefem działów recenzji i publicystyki. O gierkach piszę od 2002 roku: gazetka szkolna, fansite'y, Play, Komputer Świat Gry, Gamezilla, Gamikaze, Rzeczpospolita, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl. Byłem redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów68

Obserwujących14

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze