Startuje Games Invest Forum. Oglądaj stream na żywo
Oto nowe wydarzenie na mapie polskiego, a w zasadzie międzynarodowego gamedevu. W programie prezentacja planów Bloober Team na najbliższe lata, a także prezentacje Microsoftu i Facebookowej Mety.
Nie ma co ukrywać, że występ Bloober Team to wydarzenie, które przyciągnie uwagę graczy i mediów z całego świata. W końcu polska firma robi remake Silent Hilla 2, a także tworzy Layers of Fear na Unreal Engine 5. Ale to nie jedyne atrakcje, jak na nas czekają.
W programie także panel o gamedevie w czasie bessy, polski rynek gamingu oczami inwestorów globalnych oraz prezentacja firm Microsoft i Facebook Meta. Zapraszamy do oglądania konferencji Games Invest Forum, a dodatkowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia.
CD-Action jest patronem medialnym wydarzenia.
Czytaj dalej
-
8Jak miał się polski gamedev w 2025 roku? Podsumowujemy największe sukcesy, porażki i kurioza
-
6Jak trafić ze swoją grą na chiński rynek z szansą na sukces? Te rzeczy powinien wiedzieć każdy polski producent i wydawca
-
Nadchodzi polskie Unpacking? Must be Feng Shui zapowiada się na kolejną perełkę wśród gier tego typu
-
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego otwiera się na polskie gry wideo. Odbyły się konsultacje z przedstawicielami branży
