1
8.08.2022, 12:15Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (1-7 sierpnia). Pająk konkuruje z kotem

Wygląda na to, że zbliżająca się premiera Marvelowego Spider-Mana ma szansę zrzucić Stray z pierwszego miejsca.

Nic nie trwa wiecznie, co udowodnił nam jakiś czas temu Elden Ring, który choć wciąż pozostaje w dziesiątce najlepiej sprzedających się gier Steama, tak ustąpił w końcu tronu innym produkcją. To zaszczytne miejsce w ostatnim czasie przejął zagubiony kot ze Stray, ale być może nie na długo, bo nadchodzi dla niego godny przeciwnik w postaci remastera Marvel's Spider-Mana, którego premiera przecież już za 4 dni. I tak, choć jeszcze nie miała miejsca, produkcja zajmuje drugie miejsce podium, zaraz pod Stray. A na trzecim miejscu, jak gdyby nigdy nic, usadził się Rust.

Raft również nie odpuszcza. Przez jakiś czas zajmował podium, jednak zbyt długo się tam nie utrzymał. Teraz tydzień w tydzień drastycznie zmienia swoje położenie, ale wypaść raczej nie zamierza.

 1. Steam Deck,
 2. Stray,
 3. Marvel's Spider-Man Remastered,
 4. Rust,
 5. Raft,
 6. The Forest,
 7. Elden Ring,
 8. Valve Index VR Kit,
 9. Project Zomboid,
 10. Grand Theft Auto V.

Zaskoczeniem dla niektórych może być obecność Projectu Zomboid na liście, w końcu to produkcja z 2013 roku, ale pomimo swojej prostoty zebrała bardzo dobre opinie. I tak, zgadliście, do tego znajduje się na promocji, ale radzę się spieszyć, ponieważ czas na złapanie gry z ceną mniejszą o 30% macie tylko dzisiaj (8 sierpnia) do 20:00. Oczywiście na Steamie.

Za grosze złapiecie też teraz na Steamie The Forest, bo z ceną uciętą o 75% kosztuje zaledwie 19 złotych. Słabszą, choć wciąż być może kuszącą ofertą, chwali się Rust przeceniony o 50%. I nie mogę również nie wspomnieć o ostatnich dniach promocji Rafta. Do 11 sierpnia możecie złapać ten tytuł na Steamie całe... 15% taniej.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów532

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane