4.04.2022, 11:30Lektura na 1 minutę

Steam: Top 10 minionego tygodnia (28 marca - 3 kwietnia)

Jakie gry najlepiej sprzedawały się na Steamie w poprzednim tygodniu? Sprawdzamy!


Jakub „rajmund” Gańko

Na szczycie zestawienia najchętniej kupowanych tytułów w sklepie Valve bez zmian: króluje wciąż najnowsza produkcja FromSoftware. W połowie marca informowaliśmy, że sprzedaż Elden Ringa przekroczyła 12 mln - ciekawe, kiedy doczekamy się aktualizacji tego wyniku o kolejne miliony.

Pomijając wciąż pojawiające się w zestawieniu sprzęty (Steam Deck i Valve Index), wysoko znalazły się także mające jutro swoją premierę LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oraz Dread Hunger, czyli multiplayerowy survival. Zaraz za nim uplasowała się inna survivalowa produkcja: kosmiczny The Planet Crafter.

W pierwszej dziesiątce nie zabrakło miejsca dla wciąż ciepłego Ghostwire: Tokyo, ponad dwuletniego Disco Elysium, a także wersji reżyserskiej ostatniego dzieła Hideo Kojimy, która trafiła na pecety w zeszłym tygodniu. Stawkę zamyka multiplayerowa gra w chowanego Midnight Ghost Hunt, która zawitała na Steama w ostatni czwartek.

Poniżej pełne zestawienie hitów ostatniego tygodnia marca i początku kwietnia:

 1. Elden Ring
 2. Steam Deck
 3. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
 4. Valve Index VR Kit
 5. Dread Hunger
 6. The Planet Crafter
 7. Ghostwire: Tokyo
 8. Disco Elysium - The Final Cut
 9. Death Stranding Director's Cut
 10. Midnight Ghost Hunt

Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1818

Obserwujących9

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze