28.09.2022, 11:00Lektura na 1 minutę

Steam: Znamy daty najbliższych sezonowych wyprzedaży

Przecież każdy lubi wyprzedaże, również te cyfrowe na Steamie. A tym bardziej jeśli można się do nich odpowiednio przygotować, co ma zapewnić bardzo ważna zmiana.


Patryk „Delighter” Żelazny

Zbierzcie się, wszyscy łowcy okazji, ponieważ zostało nam objawione, kiedy odbędą się najbliższe sezonowe wyprzedaże na Steamie. Niedawno zakończyła się promocja o dumnej nazwie Bash Bash, a za kilka dni ruszy następna – do czego również mogliśmy przygotować się przed czasem. Być może pomiędzy nimi pojawią się jakieś inne, na przykład z okazji Halloween – oby!

Zanim przejdziemy do sezonówek, to przypomnę, że zgodnie z poprzednimi informacjami na dniach rozpocznie się kolejny festiwal Steam Next, a mianowicie 3 października i potrwa do 10 października – standardowo zarówno koniec i początek będzie miał miejsce o godzinie 19:00.

  • 22-29 listopada – Jesienna wyprzedaż,
  • 22 grudnia - 5 stycznia – Zimowa wyprzedaż,
  • 16-23 marca – Wiosenna wyprzedaż.

Od razu zwracam uwagę, że wraz z wejściem w 2023 nastąpi bardzo ważna zmiana. Sezonowa wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku zostanie zastąpiona przez wyprzedaż wiosenną, zgodnie z prośbą wielu developerów i wydawców, o czym możemy przeczytać w aktualnościach Steama.

Taka zmiana zwiększy odstęp pomiędzy czterema głównymi wyprzedażami, co zapewni większe pole do rozbudowy i realizacji kalendarza zniżek dla twórców gier, a nam, zakupowiczom, odciąży nieco portfele na początku roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze