1
27.05.2022, 07:00Lektura na 1 minutę
Plotka

Stray – Być może poznaliśmy datę premiery

Wygląda na to, że cyberpunkowa przygodówka z sympatycznym kotem w roli głównej zadebiutuje już niedługo.


Samuel Goldman

Pod koniec kwietnia Sony zdradziło, że trzy mniejsze tytuły zapowiedziane jakiś czas temu pojawią się na rynku jeszcze w tym roku. Mowa o Cult of the Lamb, We Are OFK oraz Stray. Na tę ostatnią propozycję czeka wielu graczy (w tym niżej podpisany, już od pierwszej zapowiedzi!); ciężko określić, czy to zainteresowanie generuje fakt, iż protagonistą Stray jest sympatyczny kot, czy może to, że tytuł uderza w niezmiennie popularne nuty cyberpunku. Udostępnione jakiś czas temu wideo z zapisem rozgrywki pozwalało obejrzeć grę w akcji i zdaniem wielu wygląda to naprawdę dobrze.

Mimo to Sony nie operowało konkretnymi datami, zostawiając kwestię premiery otwartą. „Lato 2022” to dość niejasny termin, ale wyciek z bazy PlayStation Network sugeruje, że zagramy już 19 lipca.

Oczywiście nie pojawił się żaden oficjalny komentarz w tej sprawie, więc równie dobrze możemy mieć do czynienia z datą tymczasową, która ulegnie jeszcze zmianie. Więcej informacji możemy poznać już wkrótce – jak co roku w czerwcu odbędzie się kilka imprez poświęconym grom wideo i możliwe, że Sony nie przegapi okazji do oficjalnego ogłoszenia Stray. Gra zmierza na pecety, PS4 oraz PS5.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów232

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze