9
14.07.2023, 09:00Lektura na 1 minutę

Stronghold: Definitive Edition – Pełnoprawny remaster zapowiedziany

Legenda powraca ze zdwojoną siłą, a miłośnicy tej klasycznej strategii będą w niebie.


Marcin Hołowacz

Twierdza jest legendarną i powszechnie lubianą produkcją, więc zapowiedź Stronghold: Definitive Edition z pewnością ucieszy wielu fanów. Jest to oczywiście remaster Twierdzy z 2001 roku, który trafi na rynek już 7 listopada 2023 roku.

Firefly Studios dumnie zaprezentowało odświeżoną wersję gry, w której dostaniemy lepsze animacje i ogólnie poprawioną oprawę audiowizualną – nowe kwestie nagrywano we współpracy z oryginalnymi aktorami głosowymi. Ponadto można liczyć na oficjalne, pełne wsparcie dla trybu wieloosobowego, co zwyczajnie ułatwi tego typu zabawę.

Znalazło się też miejsce dla nowej kampanii fabularnej z 14 misjami. Potwierdzono również tryb podboju ze specjalnie przygotowanymi 10 scenariuszami, a nawet wsparcie dla warsztatu Steam. Najbardziej zainteresowani tematem już teraz mogą rzucić okiem na oficjalną stronę na Steamie.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze