Super Smash. Bros: Cloud z FF VII dołącza do obsady! [WIDEO]
Podczas powracającego z niebytu Nintendo Direct, ogłoszono kolejną z postaci, która będzie wymieniać prztyczki z Kirbym, Peach i resztą ferajny. Panie i panowie: Cloud Strife! I to zarówno w wariancie "siódemkowym", jak i wciśnięty w kostium z Advent Children! Jakby tego było mało - do gry trafi inspirowana Midgardem arena, a protagonista najlepszego z "fajnali" wdzięczy się do nas ze stosownej zajawki.

Podczas powracającego z niebytu Nintendo Direct, ogłoszono kolejną z postaci, która będzie wymieniać prztyczki z Kirbym, Peach i resztą ferajny. Panie i panowie: Cloud Strife! I to zarówno w wariancie „siódemkowym”, jak i wciśnięty w kostium z Advent Children! Jakby tego było mało – do gry trafi inspirowana Midgardem arena, a protagonista najlepszego z „fajnali” wdzięczy się do nas ze stosownej zajawki.
A Cloud nie jest najlepszym protagonistą nawet w swoim uniwersum, dużo ciekawszy od niego jest Zack z CC. Bo bycie lepszym od Vincenta w zapomnianej niby kontynuacji siódemki, czyli Dirge of Cerberus nie jest żadnym wyzwaniem 😛
Kolejny będzie Kratos?
>protagonista najlepszego z „fajnali”|Polemizowałbym.| |Swoją drogą, ze wszystkich bohaterów jakich mogli wybrać trafiło akurat na tego, który nie ma absolutnie żadnego związku z Nintendo. No… Może poza Theatrhythm i FF Explorers.
Chyba nigdy wcześniej mi tak Twitter nie wybuchł.A tak for real: śmieszne, że Cloud, bo FFVII było wydane na PSX, bo kartridże od N64 były za małe. Znaczy – rozumiem jeśli jest on jako reprezentant całego FF.
Był też w którymś Kingdom Hearts które wychodziły na konsole N.