6
9.04.2021, 21:31Lektura na 1 minutę

The Day Before: Kooperacyjna walka o przetrwanie [WIDEO]

„The Division z zombiakami” doczekało się obszernej prezentacji.


Rafał „hraboll” Pieczka

Powracamy do The Day Before. Wszystko za sprawą nowego materiału wideo. Jak widać, survivalowa przygoda rozgrywa się nie tylko w miejskim środowisku. Poszukiwacze cennych zasobów będą eksplorować także obszary wiejskie. Niestety, nawet w takim miejscu nie uświadczymy sielankowej atmosfery. Starcia z zainfekowanymi wrogami są nieuniknione.

Projekt studia Fntastic (pisownia oryginalna) skupia się przede wszystkim na aspekcie przetrwania w skrajnie nieprzyjaznych warunkach. To gracze zdecydują o tym, jak będzie wyglądała ich relacja z pozostałymi ocalałymi (kooperacja lub rywalizacja). Ponoć swoboda prowadzenia przeróżnych działań jest integralną częścią opisywanego MMO. Trzeba przyznać, że The Day Before prezentuje się dość okazale (i zarazem dziwnie znajomo).

Gra pojawi się „wkrótce” na PC. Konsolowa premiera (next-geny) również jest planowana, aczkolwiek musimy jeszcze poczekać na dalsze szczegóły.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze