8
15.10.2021, 20:29Lektura na 1 minutę

The Day Before: Survivalowe MMO z datą premiery i nowym zwiastunem [WIDEO]

Jakbym już to gdzieś widział…


Rafał „hraboll” Pieczka

The Day Before, czyli takie „survivalowe The Division” ma już oficjalną datę premiery. Pojawił się też nowy zwiastun gry, który zaskakuje ogólną kompozycją (choćby sam dobór muzyki). Pokazano trochę akcji i eksploracji. Zwrócono naszą uwagę na możliwość dokonywania modyfikacji broni.

Aha, rynkowy debiut. Dzieło studia Fntastic (pisownia oryginalna) trafi na PC 21 czerwca 2022 roku. Konsolowa premiera (next-geny) również jest planowana, ale nie podano jeszcze żadnego terminu.

Parę słów o The Day Before. A zatem: eksplorujemy rozległe środowisko w poszukiwaniu cennych zasobów. Każda wyprawa jest obarczona sporym ryzykiem. Ma to związek z aktywnością zainfekowanych oponentów. Staramy się przetrwać w rozległym środowisku, jednocześnie kształtując relacje z innymi graczami. Tak, można postawić na rywalizację PvP. Ważnym elementem The Day Before ma być kolonia ocalałych. To miejsce, w którym rozkwita nowe społeczeństwo.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze