6
17.05.2021, 08:54Lektura na 2 minuty

The Division Heartland: Wyciekło kilkadziesiąt minut gameplayu z gry F2P w uniwersum The Division [WIDEO]

Rozgrywka wygląda raczej znajomo.


Witold Tłuchowski

Ubisoft coś nie ma szczęścia do wycieków. W marcu do sieci trafił przecież godzinny gameplay z powstającego w bólach Rainbow Six Quarantine, choć sama firma uparcie broni się przed publikowaniem jakichkolwiek materiałów z gry. Teraz sytuacja powtarza się raz jeszcze przy okazji innego tytułu.

Wydawca dopiero co zapowiedział The Division Heartland, produkcję free-to-play osadzoną w słynnym uniwersum. Na jej temat zbyt wiele się nie dowiedzieliśmy, acz twórcy szybko ruszyli z zapisami do testów. I cóż, skończyło się to podobnie jak w przypadku Quarantine – jeden z graczy niespecjalnie przejmując się zatwierdzonym regulaminem, wrzucił do sieci 20 minutowy film przedstawiający rozgrywkę. Nie jest to nagranie najwyższej jakości, ale pozwala zobaczyć, czym mniej więcej Heartland będzie (Ubisoft na bieżąco usuwa kolejne wideo, ale internet nadąża z wrzucaniem kolejnych kopii).

Z innego wycieku dowiedzieliśmy się zaś, że w grze trafiamy do amerykańskiego miasta Silver Creek, w którym działać będziemy w ramach co najmniej dwóch trybów: Ekspedycji (kooperacyjne PvE) oraz Burzy (PvEvP z 15 trzyosobowymi rywalizującymi ze sobą drużynami).

The Division Heartland ma zadebiutować w 2021-2022 na pecetach i konsolach. Możemy chyba założyć, że więcej na temat produkcji usłyszymy podczas E3.


Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze