2
18.05.2023, 16:30Lektura na 2 minuty

The Expanse: A Telltale Series – Premiera 1. odcinka już niedługo

Lada moment będziemy mogli zagrać The Expanse: A Telltale Series, adaptację serialu opartego na cyklu powieści „The Expanse”, za którą stoi Telltale Games i Deck Nine.


Patryk „Delighter” Żelazny

Półtora roku oczekiwania zbliża się ku końcowi. Przynajmniej częściowo, bo The Expanse: A Telltale Series, jak inne gry Telltale Games, będzie wydawana w odcinkach. Czy to dobrze, czy to źle – zależy od preferencji. Ja tam bym wolał dostać wszystko od razu. Gra i jednocześnie adaptacja serialu opartego na cyklu powieści „The Expanse” została zapowiedziana pod koniec 2021. Od tamtej pory wieści nie nadchodziły zbyt często, ale mieliśmy ostatnio to nowy zwiastun, to wywiad z twórcami. Teraz już wiemy, kiedy będziemy mogli zagrać.

Jak poinformowało właśnie Telltale Games, pierwszy epizod The Expanse: A Telltale Series zadebiutuje 27 lipca. Niestety nie ma żadnego zwiastuna towarzyszącemu temu ogłoszeniowi, smutek. Gra będzie dostępna na PC (ekskluzywnie na Epic Games Store), PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X/S. Łącznie odcinków wyjdzie pięć. Cztery pozostałe mają wychodzić w dwutygodniowych odstępach.

Ciutkę więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Telltale. Stamtąd możemy się dowiedzieć m.in. że w przyszłości doczekamy się DLC, ale twórcy nie podzielili się żadnymi szczegółami na ten temat.

Możliwość zamawiania gry przedpremierowo pojawi się od 1 czerwca. Koszt edycji standardowej to 39,99 dolarów (około 168,39 złotych), a edycja deluxe jest wyceniona na 44,99 dolarów (około 189,45 złotych).


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze