11
27.11.2018, 21:28Lektura na 2 minuty

The Game Awards 2018: W trakcie gali zapowiedziane zostanie wiele nowych gier

Jedna z nich będzie gratką dla fanów Obcego.


Paweł „Cursian” Raban

Gala The Game Awards 2018 odbędzie się w nocy z 6 na 7 grudnia, a główną atrakcją ma być wyłonienie zwycięzców w 30 różnych kategoriach. Dowiemy się między innymi, która produkcja zasłużyła na tytuł gry roku lub opowiedziała nam najlepszą historię. Wszystkich nominowanych poznacie TUTAJ.

Potencjalnie znaczne ciekawsza może się jednak okazać druga część imprezy, w trakcie której poznamy zupełnie nowe, nieprezentowane wcześniej tytuły. Od kilku dni wiadomo między innymi o Alien: Blackout, z którym łączy się nazwisko samego Hideo Kojimy. To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje. Geoff Keighley, gospodarz i producent The Game Awards, poinformował na Twitterze, że możemy spodziewać się zapowiedzi „ponad 10 nowych gier”. Kanadyjczyk nie zdradził niestety żadnych szczegółów, ale kto wie, być może czekają nas jakieś ciekawe niespodzianki.

 

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3198

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze