12.06.2022, 18:24Lektura na 1 minutę
Wideo

The Last Case of Benedict Fox – Zapowiedziano platformówkę w stylu Tima Burtona

Klimatyczna platformówka, zainspirowana między innymi dziełami Tima Burtona, na pierwszym materiale.

Na dzisiejszym Xbox & Bethesda Games Showcase pokazano także mniejsze tytuły. Jednym z nich jest The Last Case of Benedict Fox – niepozorna platformówka w 2,5D, w której jako tytułowy pan Fox będziemy przemierzać umysły niedawno zmarłych ludzi. Cel? Szukanie wskazówek i odkrycie tajemnic rezydencji, w której zamordowano pewną parę, a ich dziecko zaginęło w tajemniczych okolicznościach. Fox nie będzie w swoich zmaganiach sam – wygląda na to, że towarzyszyć mu będzie nieokreślona, demoniczna istota:

Inspirację charakterystycznym stylem Tima Burtona widać od razu, ale na liście wzorców znajdziemy także Lovecrafta oraz muzykę jazzową z początku ubiegłego wieku. Premiera w 2023.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów285

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze