11.03.2024, 13:30Lektura na 2 minuty
Wideo

The Last of Us: Twórca muzyki zaprasza na koncert w Polsce

Gustavo Santaolalla, kompozytor ścieżki dźwiękowej do serii The Last of Us, zaprasza na polski koncert, który odbędzie się 28 kwietnia.


Jakub „rajmund” Gańko

Już 28 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędzie się koncert The Sounds of the Fireflies, w trakcie którego Gustavo Santaolalla wykona wraz z orkiestrą NFM Filharmonii Wrocławskiej słynną muzykę z serii The Last of Us. Oprócz samego występu odbędą się także spotkanie i warsztaty z wielokrotnie nagradzanym kompozytorem. Dzięki nim fani oraz aspirujący muzycy będą mogli osobiście zadać mu nurtujące ich pytania.

Jeśli wciąż wahacie się, czy wybrać się na koncert The Sounds of the Fireflies, być może podjęcie decyzji ułatwi wam wiadomość od samego Gustavo Santaolalli. Twórca muzyki do serii The Last of Us nagrał krótkie wideo, w którym zaprasza na polski występ, a także wspomniane warsztaty.

Bilety są wciąż dostępne na stronie gmfest.com.

Muzyki do serii The Last of Us raczej nikomu przedstawiać nie trzeba, ale jeśli chcecie więcej o nich przeczytać, to zapraszam do tekstu Ninha. Obie części serii Naughty Dog były wielokrotnie nagradzane, a w zeszłym roku doczekały się także serialowej adaptacji HBO. Sam Gustavo Santaolalla ma na koncie Złote Globy, nagrody Grammy i BAFTA, a nawet dwa Oscary za muzykę do filmów „Tajemnica Brokeback Mountain” oraz „Babel”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1854

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze