The Last of Us: Wzmianka w Uncharted 3: Oszustwo Drake´a. To będzie dzieło Naughty Dog?

Wczoraj pojawiły się dwie nowe grafiki z tajemniczego The Last of Us – exclusive’a PlayStation 3. Na jednej z nich możemy zobaczyć gazetę, która informuje o milionach osób zagrożonych śmiercią i zarażeniem. Okazuje się, że podobna gazeta znalazła się… w Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Czy to oznacza, że jego twórcy odpowiedzialni są za nową grę?
Jak możecie zobaczyć na dostępnym poniżej filmie, w pierwszym etapie Uncharted 3: Oszustwo Drake’a na barze leży gazeta. A na niej widoczny jest nagłówek informujący, iż „naukowcy wciąż próbują zrozumieć działanie śmiercionośnego grzyba”.
Przypomnijmy, że to właśnie do takiego grzyba nawiązuje teaser The Last of Us (ten z mrówką). Fakt, że wzmianka o grze znalazła się w Uncharted 3: Oszustwo Drake’a może oznaczać, że to właśnie twórcy cyklu z Nathanem Drake’iem ze studia Naughty Dog odpowiedzialni będą za nową produkcję. Niewykluczone jednak, że zespół jedynie pomaga w pracach nad tym exclusivem.
A oto i wspomniane nagranie z easter-eggiem/teaserem The Last of Us:
Czytaj dalej
-
Premiera Terminator 2D: No Fate opóźniona. Powodem problemy z zawartością edycji...
-
„Skyrimowa babcia” znów kończy karierę. To ma być definitywny koniec jej...
-
Twórcy Resident Evil Requiem mają wątpliwości, czy ich gra straszy....
-
Powstaje nowa gra ze świata „Władcy Pierścieni”? Szykuje się konkurencja...
12 odpowiedzi do “The Last of Us: Wzmianka w Uncharted 3: Oszustwo Drake´a. To będzie dzieło Naughty Dog?”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Wczoraj pojawiły się dwie nowe grafiki z tajemniczego The Last of Us – exclusive’a PlayStation 3. Na jednej z nich możemy zobaczyć gazetę, która informuje o kwarantannie i obawie o miliony osób. Okazuje się, że podobna gazeta znalazła się… w Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Czy to oznacza, że jego twórcy odpowiedzialni są za nową grę?
Hmmm, a Naughty Dog nie wspominało ostatnio że przestaje pracować z Uncharted i zajmie się nowym exem? To by się nawet zgadzało.|Ale może to też być sytuacja jak z Bionic Commando, w którym była reklama firmy z RE5, choć tylko wydawca był ten sam.
Lepiej dla nich, żeby to była dobra gra…
Mooras – Gra od Naughty Dog jest skazana na sukces.
Moooras, nie Mooras. I to jeszcze nie jest potwierdzone, że to gra od Naughty Dog. To może być przypadek. Chodziło mi o to, że z tego co wynika wynika, że będzie to jakaś gra o apokalipsie, a ja bym wolał jakiegoś dobrego fantasy RPG (wg mnie tej konsoli brakuje właśnie tylko jakiegoś bardzo dobrego erpega)
A skoro to (najpewniej) nie będzie RPG, to lepiej, żeby to była chociaż dobra gra
Uncharted 4: The Last of Us.
@Moooras Brakuje Ci dobrego RPG? Najlepszą odpowiedzią jest: Dark Souls. Chyba, że wolisz klimaty high fantasy, to radzę czekać na Dragon’s Dogma.
@lubro NG nie umie liczyć do cztrech (za co, tak nawiasem mówiąc, bardzo ich cenię). Jak już to Uncharted Tag Team Racing: The Last of Us.|A tak serio, raczej wątpie w udział Naughty Dog. Jakoś tak się złożyło że za każdej generacji trzymali się tylko jednej serii.
NG właśnie wydało Uncharted, nie mieli by czasu robić tLoU
Przeczytałem tylko theoverseer w obrazku newsa i natychmiastowo przypomniał mi się pan z Fallouta ;D
w sumie to bardzo możliwe