3
12.06.2022, 14:30Lektura na 2 minuty
Wideo

The Lord of the Rings: Return to Moria – nowy survival w świecie Tolkiena

Osadzona w Śródziemiu gra ma być połączeniem survivalu, craftingu i walki. Czas akcji Return to Moria zostanie osadzony po wydarzeniach z oryginalnej trylogii.

Gra The Lord of The Rings: Return to Moria to opracowana przez studia Free Range Games i North Beach Games oraz wyprodukowana we współpracy z Middle-earth Enterprises.

Pozwala wcielić się w postać krasnoluda z Gór Mglistych. Wezwany przez Gimliego, gracz i jego drużyna ma za zadanie odzyskać łupy z Morii, a dokładniej z królestwa Khazad-dûm. W grze występują proceduralnie generowane światy, co zwiększa różnorodność scenariuszy. Co więcej, już na premierę gracze będą mogli podejść do rozgrywki solo lub z grupą przyjaciół.

Jako gra survivalowa, gracze będą musieli zarządzać swoimi postaciami i zadbać o takie parametry, jak sen, temperatura i poziom hałasu. Do najważniejszych elementów rozgrywki należy poszukiwanie pożywienia i innych zasobów do kluczowych do wytwarzania różnego rodzaju elementów ekwipunku.

Gracze będą musieli także uważać na ataki potworów i nauczyć się korzystać z systemu oświetlenia w grze, aby utrzymywać się przy życiu. Twórcy zapewniają, że należy wykazać się kreatywnością podczas budowania. W tym celu można wykorzystać elementy otoczenia i dostępnej wokół przestrzeni. Całość ma być nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo. Podczas swojej podróży bohaterowie znajdą artefakty, które pomogą przetrwać, zebrać surowce i odbudować dziedzictwo krasnoludów.

Dyrektor generalny Free Range Games, Chris Scholz, był podekscytowany na pierwszym pokazie gry.


J.R.R. Tolkien i wszystkie jego kreacje w Śródziemiu są bliskie i drogie naszym sercom, a ten projekt daje niesamowitą możliwość stworzenia nowych doświadczeń zrodzonych z jednej z najwspanialszych historii, jakie kiedykolwiek opowiedziano. W grę wlewamy wiele pasji, aby zapewnić graczom niezapomniane wrażenia.


Chris Scholz

W zwiastunie możemy zobaczyć różne postacie, które uderzają w kowadła, kują w ścianach jaskiń, walczą z orkami i piją piwo z drewnianych kufli.

Tytuł doczeka się premiery na pecetach wiosną przyszłego roku. Na swoją premierę będzie dostępny tylko w sklepie Epic Games.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów130

Obserwujących1
The Lord of the Rings: Return to Moria
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
-
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
The Lord of the Rings: Return to Moria

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane