3
17.03.2023, 13:45Lektura na 2 minuty

The Sims 4: Długie niemowlaki prześladują graczy

The Sims 4 niedawno doczekało się aktualizacji wzbogacającej produkcję o niemowlaki. Mało kto się jednak spodziewał, że będą one aż tak rozciągliwe.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Jako gracze dobrze wiemy, że w grach istnieją bugi oraz „bugi”. Opisywany przypadek należy raczej do tej drugiej kategorii, jako że rozgrywki w żaden sposób nie utrudni. Sprawi za to, że będzie ona nieco, cóż, „bardziej specyficzna”.


Matko, ja rosnę

Zacznijmy od tego, że najnowsza aktualizacja została dobrze przyjęta i znaczna część fanów serii o cyfrowych ludzikach jest z niej zadowolona. Nie zmienia to faktu, że trapi ją jeden i, biorąc pod uwagę rozmiar dzieci nim dotkniętych, całkiem spory problem.

Nie bez powodu w naszym języku obecne jest powiedzenie „rosnąć jak na drożdżach”. Jak widać do serca wzięły je sobie osoby odpowiedzialne za omawianą łatkę do The Sims 4. Zapomniały one jednak przy okazji zapoznać się z podstawami ludzkiej anatomii i nie uwzględniły, że kończyny nie są jedynymi częściami ciała, które rosną wraz z dojrzewaniem.

Jeśli chcecie zapoznać się z innymi przykładami zbrodni dokonanych na wczesnoszkolnych podręcznikach od przyrody i biologii, to odsyłam was na subreddit The Sims, który aktualnie wypełniony jest aż po brzegi slenderopodobnymi brzdącami.

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów108

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane