The Stomping Land: DayZ z dinozaurami [WIDEO]
The Stomping Land to niezależna, nastawiona na rozgrywkę sieciową gra, w której gracze trafiają do otwartego świata zamieszkanego przez dinozaury. Cel nadrzędny: przetrwać. Nie obędzie się więc bez polowania na zarówno mniejsze odmiany gadów, jak i prawdziwe giganty, trzeba będzie też łowić ryby.
Trzeba jednak uważać – jeden nieostrożny krok i nasza bohater zamiast pożywić się dinozaurem może sam stać się jego pokarmem. Gra pojawi się na Steamie w ramach wczesnego dostępu 30 maja (tydzień wcześniej będą mogły zagrać osoby, które wsparły projekt na Kickstarterze).
W przygotowywanej przez developerów testowej wersji pojawi się kilka rodzajów monstrów – Styracosaurus, Canotaurus, Gallimimus, Puertasaurus, Helicoprion, Ankylosaurus i Stygimoloch. Gra stopniowo rozszerzana będzie o kolejne gatunki, poza tym na razie dostępna będzie tylko jedna lokacja – Capa Island. Poza tym zabraknie ekwipunku – zdobyte przedmioty i surowce trzeba przechowywać w rozmieszczonych na wyspie jaskiniach.
Na deser – zwiastun:

(…) w której gracze trafiają do otwartego świata zamieszkanego przez dinozaurów. Dinozaurów? Panów dinozaurów? :3
…i ich przeciwników ludziów.
Dinożarły! Co do pomysłu… Ja przechytrzę wszystkich i pójdę o krok a nawet dalej niż Hall i jego naśladowcy! Stworzę grę z Dino-Zombie z kosmosu!!!111
Dla mnie bombaa ! Zombie to już wszędzie latają ale coś takiego to się rzadko zdarza 🙂 |Miła niespodzianka oby była dobrze rozbudowana, bo już odkładam flote 😀
Masz pytania dotyczące gry? Zapraszam na thestompingland.pl