26.04.2012
11 Komentarze

The Walking Dead: Kwestia wyborów [WIDEO]

The Walking Dead: Kwestia wyborów [WIDEO]
Egranizacja The Walking Dead to przygodówka dość nietypowa - gra w poszczególnych epizodach pozwala podjąć decyzje, które mają wpływ na kształt i przebieg kolejnych odcinków. O tym ciekawym elemencie opowiadają twórcy produkcji w nowym filmie "Z pamiętnika developera".

Wybory w The Walking Dead:

Telltale Games ujawniło też datę premiery pierwszego epizodu gry w wersji na X360 – trafi on do Xbox Live Arcade 27 kwietnia i kosztować będzie 400 MSP. Edycje na PCPS3 są już dostępne.

11 odpowiedzi do “The Walking Dead: Kwestia wyborów [WIDEO]”

  1. Egranizacja The Walking Dead to przygodówka dość nietypowa – gra w poszczególnych epizodach pozwala podjąć decyzje, które mają wpływ na kształt i przebieg kolejnych odcinków. O tym ciekawym elemencie opowiadają twórcy produkcji w nowym filmie „Z pamiętnika developera”.

  2. Coraz bardziej podoba mi się ta gra.

  3. Wybory mają tutaj większe znaczenie niż w praktycznie każdej innej grze.

  4. I gdzie to kupic / sciagnac na tym PC ? Steam czy jak ?

  5. Świetna gierka, ma klimat. Polecam!

  6. The Walking Dead to przygodówka z cel-shadingiem? Myślałem, że to jakiś FPS z otwartym światem, o jakim marzyłem. 🙁

  7. Kupić można na steamie. 25 euro za 5 epizodów (na razie dostępny 1, kolejne za miesiąc)

  8. Czy tylko mi trailery Żywych Trupów tak bardzo trzeszczą?

  9. I bardzo dobrze, że nie jest to kolejny idiotyczny FPS w którym wyrzynamy wszystko co pod lufę wpadnie. Gra jest bardzo ciekawa, mi bardziej przypomina interaktywny film, a że 1 epizod zajmuje koło 2 godzin można spokojnie przejść bez odrywania się 😉 Polecam tym co oglądali serial i tym którym znudziło się robienie tego samego w grach… ;p

  10. Gra wydaje się ciekawa, ale 70 zł w ciemno za grę, którą będę otrzymywać w epizodach co około miesiąc lub kupowanie gry w częściach (18zł za epiz.) nie do końca mi odpowiada, ale z chęcią poczekam na rozwój gry. PS. Ceny są z ps3 🙂

  11. Zapowiada się dośc interesująco, ale nie zapłacę 25 euro za ładny trailer. Poczekam na promocję na Steamie, która zawsze prędzej czy później nadchodzi 😉

Dodaj komentarz