7
16.07.2021, 09:43Lektura na 1 minutę

The Witcher: Monster Slayer – Pierwsze gameplaye i kilka słów od twórców [WIDEO]

Sporo osób już od kilku dni gania za potworami ulicami miast i wsi.

Niewyobrażalny sukces Pokémon GO zachęcił do podobnych eksperymentów inne firmy, które gorączkowo zaczęły kombinować, jak przenieść swoje marki do rzeczywistości rozszerzonej. Dziś gracze mogą sięgnąć po m.in. Harry Potter: Wizards Unite czy Jurassic World Alive, a przez jakiś czas bawili się w domorosłych architektów w Minecraft Earth (serwery zamknięto z początkiem lipca).

Swojego Wiedźmina Go zamarzył sobie również CD Projekt Red, dlatego do prac nad nim oddelegował warszawskie studio Spokko. The Witcher: Monster Slayer zawita na rynek już w przyszłym tygodniu, choć część fanów dostęp do produkcji ma już od kilku dni. Na ostatniej prostej przed premierą twórcy postanowili przypomnieć o tytule i krótko wyjaśnić, jakimi zasadami będzie się rządzić rozgrywka:

W sieci nie brakuje zresztą gameplayów nagrywanych w ostatnich dniach/tygodniach:

The Witcher: Monster Slayer trafi na urządzenia z Androidem i iOS-em 21 lipca. Do gry zarejestrować się możemy już teraz w Google Play.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef newsroomu oraz działów zapowiedzi i Info.

Profil
Wpisów5423

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane