6
25.05.2018, 20:26Lektura na 1 minutę

The Wolf Among Us 2: Premiera opóźniona, szykują się poważne zmiany

Twórcy zamierzają poszukać nowych sposobów opowiadania historii.


Paweł „Cursian” Raban

O planowanej kontynuacji The Wolf Among Us dowiedzieliśmy w zeszłym roku. Wówczas zapewniano nas, że gra trafi na rynek w drugiej połowie tego roku. Dziś wiemy już, że nic z tego nie będzie. Telltale poinformowało o przesunięciu premiery na 2019 i nie określiło nawet przybliżonej daty.

Powodem obsuwy (oprócz przetasowań w firmie) jest chęć wprowadzenia poważnych zmian w rozgrywce. Autorzy najpewniej przyjęli wreszcie do wiadomości zdanie osób, które zarzucały im bezrefleksyjne wałkowanie wypracowanego przed laty schematu. Zapewniają, że zamierzają poszukać nowych sposobów opowiadania historii i przygotować dla nas coś „naprawdę wyjątkowego”. Być może związek ze sprawą mają też styczniowe doniesienia o przesiadce na nowy silnik.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3199

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane