2
7.11.2018, 21:38Lektura na 1 minutę

This War of Mine zmierza na Switcha [WIDEO]

Gra zostanie wydana w pakiecie ze wszystkimi dodatkami.


Paweł „Cursian” Raban

O tym, że dzieło polskiego 11 bit trafi na konsolę Nintendo wiemy od sierpnia, jednak teraz poznaliśmy znacznie więcej konkretów. Gra trafi do sprzedaży 27 listopada w pakiecie ze wszystkimi dodatkami. The Little Ones wzbogaca zabawę o możliwość opiekowania się dziećmi, zaś Anniversary Edition, czyli DLC wydane niegdyś w celu uczczenia drugiej rocznicy gry, pozwala wybrać się do niedostępnych wcześniej lokacji i spotkać nowe osoby.

Do tego dochodzi cała zawartość przepustki sezonowej. Mowa zarówno o wydanym już na pecetach Father's Promise, dzięki któremu możemy zapoznać się ze świeżym wątkiem fabularnym, jak i dwóch kolejnych rozszerzeniach, które ukażą się w przyszłości – na Switchu zostaną udostępnione w ramach bezpłatnych aktualizacji.

Przy okazji warto wspomnieć, że drugi epizod wchodzący w skład przepustki sezonowej, The Last Broadcast, trafi na pecety 14 listopada i będzie znacznie bardziej rozbudowany niż Father's Promise. Autorzy opowiedzą o losach pewnego radiowca i spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy prawda zawsze powinna być wartością nadrzędną.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3195

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane