15
2.08.2013, 11:17Lektura na 1 minutę

Titan: Jednak nie MMO z abonamentem?

"Jesteśmy w trakcie obierania nowego kierunku dla tego projektu, oraz decydowania, czym on będzie", powiedział Mike Morhaime na wczorajszym spotkaniu z inwestorami Activision Blizzard. Wygląda więc na to, że na grę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.


Berlin

W maju dowiedzieliśmy się, że Blizzard do prac nad Titanem wydelogował jedynie trzydziestu developerów. Podobno przy ich mocach przerobowych gra miała ukazać się nie wcześniej, jak w 2016 roku, ale teraz nawet ta data nie jest pewna.

"I chociaż nie możemy mówić o szczegółach, to prawdopodobnie nie będzie ona MMORPG z abonamentem", czyli tak naprawdę może okazać się... czymkolwiek.

Podobno reszta zespołu została oddelegowana do prac nad innymi markami, w tym World of Warcraft i Blizzard All-Stars.

Redaktor
Berlin

Everybody wants to be a Master — everybody wants to show their skill. Everybody wants to get there faster, make their way to the top of the hill. Each time you try you're gonna get just a little bit better. Each day we climb one more step up the ladder. It's a whole new world we live in — it's a whole new way to see. It's a whole new place, with a brand new attitude. But you've still gotta catch 'em all... And be the best that you can be!

Profil
Wpisów1396

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze