19
11.03.2018, 17:44Lektura na 1 minutę

Tomb Raider: Oryginalna trylogia z darmowymi remasterami [WIDEO]

Lara ma dopiero dwadzieścia dwa lata, a już myśli nad liftingiem!


Mateusz Witczak

Za odświeżenie trzech pierwszych odsłon odpowiada studio Realtech VR, znane z produkcji gier i aplikacji na iOS-y oraz telefony z Androidem. Nowe wydania mają bazować na silniku, jaki został wykorzystany przy przenosinach Tomb Raiderów na platformy mobilne... Haczyk? A juści, jest! By uruchomić nowe wersje trzeba będzie posiadać w bibliotece oryginały (stworzone z myślą o systemie DOS). Te kosztują na Steamie ok. 25 złociszy (za sztukę, nie komplet). 

Próbki możliwości developera (nowe tekstury, lepsze oświetlenie, wsparcie dla wysokich rozdzielczości i gogli rzeczywistości wirtualnej) możecie podziwiać poniżej. Mówiąc bez ogródek: daleko im do Anniversary.

PS Najprawdopodobniej posiadacze kopii zakupionych na GOG-u czy w Windows Store nie będą mogli zainstalować aktualizacji.


PPS Usprawnienia obejmą także dodatki (The Golden Mask, Unfinished Business).

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3456

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane