Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 z kategorią wiekową w Singapurze. Zapowiedź coraz bliżej
Mimo tego, że nie mamy jeszcze stuprocentowego potwierdzenia, to dość oczywiste wydaje się, że Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 jawi się na horyzoncie. Wczoraj oficjalne konto serii pochwaliło się wspólnym zdjęciem Tony’ego Hawka ze Stevem Caballero, Kareemem Campbellem, Rodneyem Mullenem oraz Erikiem Kostonem, a na górze widnieje data ogłoszenia dobrej nowiny.
Gematsu zauważyło również, że Tony Hawk’s Pro Skater 4 został oceniony pod względem kategorii wiekowej w Singapurze, a jego data wydania to 2025 rok. Co ciekawe, mamy również wgląd na platformy, na których zostanie udostępniona nowa wersja skateboardowego klasyka – PC, PlayStation 4 i 5, Xboksy One oraz Series X|S, a także na Nintendo Switch.
Wcześniejszą poszlaką było również to, że Tyshawn Jones, profesjonalny skateboardzista i dwukrotny zdobywca nagrody Thrasher Skater of the Year, potwierdził w audycji radiowej nawiązanie współpracy z Activision w ramach nowej gry sygnowanej nazwiskiem Tony’ego Hawka.
A pomyśleć, że to wszystko rozpoczęło się od poszlaki na jednej z map w Call of Duty: Black Ops 6, gdzie gracze dostrzegli logo przypominające to z Tony’ego Hawka wraz z datą: 4 marca 2025. Dobrze, że nie musieliśmy zbyt długo czekać na znacznie konkretniejsze wskazówki odnośnie do kolejnych odświeżonych odsłon słynnej marki.
I super, osobiście nie mogę się doczekać, szczególnie biorąc pod uwagę, jak udanymi tytułami były odrestaurowane wersje jedynki i dwójki. Ciekawe, czy Activision pójdzie z tym jeszcze dalej (zakładając potencjalny sukces Tony Hawk’s Pro Skater 3+4) i pobawi się w remastery Undegroundów oraz American Wasteland. Skoro to dobra droga, to czemu nie? Przyjmę wszystko ze słynnym skateboardzistą, byle tylko nie miało to powtórzyć grzechów mocno nieudanej piątej odsłony.
Czytaj dalej
-
Michael De Santa wraca do Los Santos! Oto zwiastun GTA Online:...
-
1Twórcy przypominają o Clockwork Revolution. Brian Fargo: „To najbardziej skomplikowana...
-
4Postal: Bullet Paradise zapowiedziany… i anulowany. Po oskarżeniach o używanie AI twórcy...
-
3Ta strategia o wikingach sprzedała się w 5 milionach egzemplarzy. Ważna aktualizacja...

Szykuje się najlepsza część Tonego 😀 Classic Mode z 3 i Story Mode z 4 jak w obydwu Undergroundach. Coś pięknego.