10.07.2024, 12:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Total War: Pharaoh z datą premiery ogromnej aktualizacji

Wkrótce Total War: Pharaoh wzbogaci się o całą masę nowej zawartości. Twórcy podali datę premiery nadchodzącej aktualizacji o nazwie Dynasties.

Olbrzymia aktualizacja do Total War: Pharaoh, jaką twórcy zapowiedzieli w maju tego roku, została zaprezentowana na specjalnie poświęconym jej trailerze. Zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej, przedstawił nam w telegraficznym skrócie to, czego możemy się spodziewać po patchu i zdradził datę jego premiery. Nowa zawartość pojawi się w grze całkiem niedługo, bo już 25 lipca.

Przypomnijmy, że aktualizacja (o nazwie Dynasties) wprowadzi do gry aż 95 nowych frakcji, z czego 39 to nacje, którymi będziemy mogli pokierować. Mapa zostanie powiększona niemal dwukrotnie i pojawi się na niej 168 nowych osad. Ponadto do gry trafi 150 nowych i przerobionych jednostek. Aktualizacja to jednak nie tylko liczby, ale i dodatkowe mechanizmy rozgrywki, jak chociażby system dynastii, który wprowadzi do gry drzewa rodzinne, zachęcając nas chociażby do planowania strategicznych małżeństw. Niestety, jak przekazali twórcy, będzie to ostatni tego typu patch, jaki trafi do produkcji.


Jesteśmy bardzo dumni z tego, co osiągnęliśmy i chociaż będzie to nasza ostatnia dodana zawartość, mamy nadzieję, że posłuży jako list miłosny, który odzwierciedli naszą nieustającą pasję do tego wspaniałego wieku [...]. Jeszcze raz przepraszamy za niewłaściwe decyzje. Za błędy Total War odpowiadają wszyscy szefowie serii, słuchamy was, choć czasem może się wydawać, że tak nie jest.


Warto zaznaczyć, że podobnie jak w przypadku podarowanego w ramach przeprosin dodatku High Tide, mówimy tutaj o zupełnie darmowej zawartości. Naprawdę wypada o tym wspomnieć, bo przecież nadchodząca aktualizacja spokojnie mogłaby być nie jednym, a co najmniej paroma płatnymi rozszerzeniami, zważywszy na to, jak wiele nowości oferuje. Zresztą Creative Assembly stworzyło w swojej historii kilka płatnych DLC, które miały w sobie znacznie mniej zawartości od zmierzającego do Total War: Pharaoh patcha.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów264

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze