6
31.03.2021, 15:32Lektura na 1 minutę

Total War: Rome Remastered – Porównanie grafiki z wersją klasyczną [WIDEO]

Ależ te wszystkie tabelki wypiękniały!


Paweł „Cursian” Raban

Kilka dni temu dość niespodziewanie zapowiedziano odświeżoną wersję rzymskiej odsłony cyklu Total War. Zgodnie z obietnicami Creative Assembly możemy spodziewać się całej masy nowości w tym 16 grywalnych frakcji czy wygodniejszego interfejsu. W szeregu staną też dodatki Alexander oraz Barbarian Invasion. Cóż to byłby jednak za remaster, gdyby nie poprawiono przy okazji grafiki? Wiedzieliśmy o tym, że w planach jest między innymi rozdzielczość 4K oraz upiększone modele żołnierzy czy elementów pola bitwy, ale teraz możemy zobaczyć to wszystko na wymownym, choć króciutkim porównaniu z oryginałem:

Odświeżone Total War: Rome zadebiutuje 29 kwietnia.  Do 1 czerwca właściciele oryginału będą mogli kupić grę za połowę ceny.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3190

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze