Total War: Three Kingdoms – Nowy trailer pozwala zerknąć na śliczną mapę [WIDEO]
![Total War: Three Kingdoms – Nowy trailer pozwala zerknąć na śliczną mapę [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/20/af9af5dc-a9a7-4ff8-9731-58c687cdfa85.jpeg)
Chiny w okresie wewnętrznego rozbicia, który na prawie dwa tysiąclecia zdefiniował funkcjonowanie państwa i strukturę społeczną, nowości na polu bitwy (m.in. możliwość wyzwania wrogiego generała na honorowy pojedynek), reforma interfejsu, nowy sposób funkcjonowania agentów, bardziej zniuansowane zasadzki (z których tym razem da się uciec), dwa sposoby na grę (tryb historyczny, bliski Rome’owi czy Napoleonowi, oraz tryb opowieści, nawiązujący chyba do niedawnego Warhammera)…
…otóż tego wszystkiego tutaj nie zobaczycie. Nowy trailer to natomiast okazja, by przypomnieć sobie, że Brytyjczycy potrafią robić mapy kampanii, oraz zapoznać się z fabularną podwaliną nowego tytułu.
Chwilę wcześniej Creative Assembly zaprezentowało materiały z totalwarowych bitew. Podobnych zwiastunów pewnie jeszcze trochę zobaczymy, zwłaszcza że developer brzydko przełożył premierę (na początek przyszłego roku).
Czytaj dalej
8 odpowiedzi do “Total War: Three Kingdoms – Nowy trailer pozwala zerknąć na śliczną mapę [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Czyli w sam środek Państwa Środka.
Oh już za sam soundtrack mam boner
Najlepsza literówka w newsie na cdaction.pl lepsze byłoby chuknąć ale to tez dobre. Jeśli to tak specjalnie i nie jest to błąd to nie bijcie!
Pewnie, że byka szczelił! hahaJak nam dadzą kolejną fantazję w stylu warhammerowego ”totawara” [Kolejny byk! zaraz pod filmikiem!]|to ich uduszę. Ja chcę Shoguna! Mniam
@nulelu tez go widziałem ale już nie chciałem o nim pisać żeby nie było ze Papkinowi wytykam błędy tylko i wyłącznie. Tak nawiasem mówiąc naprawione już widać ze albo czyta komentarze albo się skapnął później niż ja
0:30 studnia wykonana w środku z Amelinium! Nie pomalujesz!
Ukończyłem ostatnio trylogię Wojen Lotosowych. Z tego byłby świetny Total War w klimatach japońskich. Bo tak sama Japonia to nie. I nigdy nie zrozumiem, czemu ludzie tak jarają się tym narodem świrów.
Super sprawa.