Total War: Three Kingdoms – Ruszyło oficjalne wsparcie dla modów [WIDEO]
Creative Assembly poinformowało, że najszybciej sprzedający się Total War w historii doczekał się oficjalnego wsparcia dla modów. Dzięki udostępnieniu Assembly Kit, warsztat Steama szybko wzbogaca się o nowe mapy, jednostki i animacje. Niemożliwe jest natomiast grzebanie przy kodzie gry czy plikach dźwiękowych. Popuszczając wodze fantazji i korzystając z wprowadzonych w narzędziach ulepszeń (szczegóły TUTAJ), powinniście jednak mieć na uwadze, że wasze twory będą monitorowane i w przypadku przekroczenia pewnych barier usuwane:
Prosimy o nietworzenie modów, których celem jest prowokowanie, zastraszanie, czy skłócanie różnych grup, zawierających odniesienia do innych dzieł objętych prawami autorskimi lub zawartości o charakterze seksualnym.
Przy okazji warto wspomnieć, że pod koniec czerwca na rynek trafiło wycenione na 11 zł rozszerzenie Reign of Blood, które uczyniło bitwy o wiele brutalniejszymi. Gracze nie dali się jednak przekonać widocznym na poniższym filmiku egzekucjom i dość zgodnie uznali, że to zdecydowanie zbyt mało, by sięgać do portfela. W chwili, gdy to piszę, poztywnych jest zaledwie 39% z ponad 1100 recenzji.
Czytaj dalej
-
Xbox z kolejną podwyżką cen? Microsoft podobno nie przygotował się na zmiany...
-
Stellar Blade 2 nie tylko dla Sony. Twórcy potwierdzają, że powstający sequel...
-
Premiera remake’u Assassin’s Creed 4: Black Flag wcześniej niż...
-
Sony zarabia krocie na Steamie. Najnowszy raport ujawnia wyniki sprzedaży...
Jedna odpowiedź do “Total War: Three Kingdoms – Ruszyło oficjalne wsparcie dla modów [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Gdzie ja tam znajdę walczące naguski i w ogóle z kogo niby? Z jednej przywódczyni i może z 20% (jak nie mniej) wszystkich generałów?