1
16.09.2021, 08:58Lektura na 1 minutę

Twisted Metal: Falcon z „Kapitana Ameryki” dołącza do obsady ekranizacji

Wraz z nim będziemy przemierzać postapokaliptyczne pustkowia, z niepokojem wypatrując na horyzoncie auta Sweet Tootha.


Witold Tłuchowski

Gry wideo już na dobre rozgościły się w świecie filmów i seriali, z roku na rok dostajemy zaś coraz więcej adaptacji dobrze nam znanych produkcji. W najbliższych latach doczekamy się m.in. premier „Borderlands”, „The Divsion” czy „Tomb Raidera 2”, a do wyścigu ochoczo dołączają kolejne studia.

Również i Sony zamierza mieć w tym swój udział – w końcu wśród najbardziej oczekiwanych ekranizacji znajdują się „Uncharted” oraz „The Last of Us”, ale w drodze znajduje się sporo więcej projektów. Wśród nich znalazło się i „Twisted Metal”, serial przywracający do życia nieco już zapomnianą markę. Adaptacja będzie komedią akcji opowiadającą o „wygadanym outsiderze przemierzającym postapokaliptyczne pustkowia wraz ze skorym do strzelanin złodziejem samochodów”, a nad jej scenariuszem pracują scenarzyści „Deadpoola”.

Teraz poznaliśmy jej gwiazdę i głównego bohatera. Anthony Mackie wcieli się w przemierzającego postapokaliptyczne pustkowia Johna Doe. Aktora znamy z roli Falcona w filmach Marvela czy Takeshiego Kovacsa w drugim sezonie „Altered Carbon”.

O dacie premiery „Twisted Metal” nic jeszcze nie wiadomo.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze