Twisted Metal: Premierowy trailer i informacje o ekranizacji [WIDEO]
![Twisted Metal: Premierowy trailer i informacje o ekranizacji [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/ff540b07-78f1-4b75-a86d-35be9ea2b225.jpeg)
Premierowy zwiastun Twisted Metal:
Natomiast redakcja serwisu Deadline donosi, że Sony Pictures ma zamiar nakręcić ekranizację gry. Ponoć koncern podpisał opiewającą na siedmiocyfrową sumę umowę ze współreżyserem filmu „Ghost Rider: Spirit of Vengeance” (w poniedziałek miał swoją premierę w USA) – Brianem Taylorem. Ma on zasiąść na stołku reżyserskim, a także napisać scenariusz tej produkcji. W projekt zaangażowani są także producenci nowej części Ghost Ridera – bracia Avi i Ari Arad.
W filmie bazującym na Twisted Metal ma nie zabraknąć kultowych dla serii postaci, w tym klauna Sweet Tootha i Dollface. O ekranizacji nie wiadomo za wiele, choć ma w niej pojawić się to, co w growym pierwowzorze jest najważniejsza – walka na śmierć i życie za pomocą różnego rodzaju śmiercionośnego uzbrojenia.
Czytaj dalej
2 odpowiedzi do “Twisted Metal: Premierowy trailer i informacje o ekranizacji [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Od wczoraj amerykańscy gracze mogą wywoływać wirtualny chaos w Twisted Metal (Europejczycy muszą poczekać do marca). Z okazji premiery gry zaprezentowano jej nowy trailer. Z kolei w sieci pojawiły się informacje o planowanej ekranizacji produkcji Davida Jaffe’a.
Lubię to!! :]