18.04.2024, 16:30Lektura na 2 minuty

Twórca Life By You zachęca do tworzenia modów i zarabiania na nich

Miłe podejście do kreatywnych graczy chcących rozbudować możliwości ulubionych tytułów.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Life By You to ciekawe podejście do symulatorów życia, pozwalające na kierowanie nie tylko losem naszej rodziny, ale również całej społeczności. Jednym z głównych developerów jest Rod Humble, pracujący wcześniej w Maxis nad The Sims 2. Gra ma również nie zawierać ekranów ładowania i umożliwiać sporą manipulację zamieszkaną przez enpeców przestrzenią. 

Rod Humble zapowiedział również, że scena moderska ma pełną dowolność w kwestii tworzenia usprawnień oraz monetyzacji wykreowanej przez siebie zawartości. Wszystko to potwierdził w rozmowie z PC Gamerem


Jeśli chcesz stworzyć serię na YouTubie z Life By You, to chciałbym, abyś wiedział, że możesz ją monetyzować, ile chcesz. Nie jesteś nam winny ani jednego centa. Jeśli tworzysz moda, którego pobiorą miliony osób i stwierdzisz, że chcesz czerpać z niego korzyści finansowe na Patreonie lub podobnej platformie, zrób to. Nie potrzebujesz naszego pozwolenia.


Rod Humble

Ta wypowiedź to zapewne pstryczek w nos EA w odniesieniu do ich polityki wobec twórców modów do Simsów. Tutaj pozwala się na czerpanie korzyści z produktu, ale tylko przez rozsądną ilość czasu, a EA nigdy nie pozwala na permanentne ukrycie zawartości za paywallem. 

Premiera wczesnego dostępu Life By You odbędzie się 4 czerwca tego roku. Jest to debiutancki tytuł studia Paradox Tectonic, który, przynajmniej na ten moment, będzie dostępny wyłącznie na Steamie


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze