15.04.2024, 18:00Lektura na 1 minutę

Twórcy Broken Roads przepraszają za problemy i zapowiadają liczne zmiany

Drop Bear Bytes liczyło na zdecydowanie bardziej udaną premierę.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Broken Roads, które miało być duchowym spadkobiercą klasycznych Falloutów i zawierać naleciałości z Disco Elysium, zadebiutowało 10 kwietnia. Osadzony w postapokaliptycznej Australii tytuł nie zachwycił recenzentów, w tym naszego redakcyjnego kolegi Karola, jak i graczy, którzy narzekali na niespełnienie obietnic zapowiadanych przed premierą. 

Drop Bear Bytes, studio odpowiedzialne za grę, opublikowało na platformie X (dawniej Twitterze) przeprosiny. Twórcy posypali głowę popiołem i zapowiedzieli sporo zmian i usprawnień w najważniejszych aspektach rozgrywki. Wchodzą w nie m.in. manualne podnoszenie poziomów kompanów, poprawki losowych potyczek, dodatkowe animacje i gesty, więcej opcji dialogowych czy logika questów pobocznych. Poniżej możecie zobaczyć specjalnie przygotowaną roadmapę całego projektu. 

W momencie pisania tego newsa Broken Roads posiada nieco ponad 120 recenzji na Steamie i ocenę „mieszaną”. Gra dostępna jest również na PlayStation 4 i 5, Xboksy One, Xboksy Series X|S oraz Nintendo Switchach. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów459

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze