5
13.01.2017, 10:47Lektura na 1 minutę

Ubisoft wkracza na Switcha z 3 grami

I nie ma wśród nich Beyond Good & Evil 2.


Mateusz Witczak

Nie potwierdziły się (na razie?) pogłoski o ekskluzywności BG&E2. Wbrew informacjom Laury Kate Dale gra nie została pokazana przy okazji prezentacji Switcha (pamiętajmy jednak, że jej premiera ma się odbyć latem 2018, Ubi ma zatem całkiem sporo czasu, by zaznajomić nas z nową produkcją Ancela).

Nie znaczy to jednak, że wydawca nie przygotował się na start konsoli. Nintendo Switch może liczyć na Rayman Legends Definitive Edition (port Legends wzbogacony o... coś, ale nie wyjaśniono co), Steep (recenzja w CDA 02/2017) i Just Dance 2017 z... ekhem... "ekskluzywną piosenką Calvina Harrisa". Utwór "How Deep is Your Love" pobierzemy za pośrednictwem usługi Just Dance Unlimited, którą posiadacze Switcha przetestują (przez trzy miesiące) za darmo. (Dziewczęce piski!).

Być może jest to pytanie retoryczne, ale... czy Waszym zdaniem to wystarczający lineup?

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3456

Obserwujących17

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane