Ultima Forever: Co nieco o modelu F2P i mikrotransakcjach

Choć rozgrywka w Ultima Forever będzie darmowa, pojawią się mikrotransakcje. W rozmowie z serwisem IGN producent wykonawczy gryJeff Skalski zapewnił jednak, że developerzy nie zamierzają ograniczać czasu zabawy osobom, które nie chcą płacić. Nie zdarzy się więc sytuacja, w której po trzech godzinach rozgrywki będziemy zmuszeni ją przerwać, jeśli nie zdecydujemy się wykupić pewnej funkcji. Nic z tych rzeczy.
Oczywiście pojawią się przedmioty, które można nabyć za prawdziwe pieniądze. Wśród nich znajdą się zbroje, bronie, mikstury lecznicze, dodatkowe miejsce w ekwipunku oraz wcześniejszy dostęp do umiejętności.
Czy taki system przypadnie graczom do gustu? Na razie trudno powiedzieć – pozostaje nam czekać do premiery gry.
Czytaj dalej
-
Godny następca. Pierwsze recenzje Silent Hilla f chwalą fabułę i klimat,...
-
Twórcy Elden Ring Nightreign wkrótce naprawią irytujący błąd. FromSoftware zapowiedziało...
-
Gracze pecetowi nie są zadowoleni z działania EA Sports FC 26. EA...
-
Borderlands 4 ostro krytykowane przez Digital Foundry. „To był moment,...
7 odpowiedzi do “Ultima Forever: Co nieco o modelu F2P i mikrotransakcjach”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
BioWare pracuje obecnie nad Ultima Forever – kolejną, sieciową odsłoną wiekowej serii Ultima. Gra oparta będzie na modelu F2P. Co to dokładnie oznacza dla graczy? W jednym z wywiadów ujawnili to twórcy gry.
Fajnie, dawno nic nie słyszałem o Ultimie.
czyli typowe cuda EA TFU u biowar.
Klasyczne płać aby wygrać ;/
Nie ma to jak zabawa w nekromantę – niektóre tytuły są od dawna martwe i powinno się je tak zostawić :f
http:spoonyexperiment.com/2012/05/29/ultima-9-ascension/ Skoro już mowa o Ultimie… BETRAYAL
Wolę rewelacyjny Everquest 2