16
27.05.2021, 09:53Lektura na 1 minutę

Uncharted 4 trafi na pecety, zdradza raport Sony

Firma nawet specjalnie się z tym nie kryje.

Olbrzymia popularność Horizon Zero Dawn na pecetach zachęciła Sony do przenoszenia na tę platformę kolejnych exclusive'ów z PlayStation. Zapowiedział to sam Jim Ryan, obiecując, że w drodze na komputery jest „cała lista gier”. Pierwszą z nich było bardzo dobrze przyjęte Days Gone, następne w kolejce zdaje się zaś... Uncharted 4.

Tak przynajmniej wynika z prezentacji dla inwestorów na temat growego działu korporacji, jaki przygotowała sama firma. Prócz wielu danych i informacji, które znaliśmy już wcześniej (np. najwyższej sprzedaży PS5 ze wszystkich konsol spółki), znalazło się kilka nowości. W tym także poniższy slajd:


(Kliknij, aby powiększyć)

Zdradza on, że wśród kolejnych pecetowych premier pojawi się Uncharted 4: Kres złodzieja. Byłoby to doprawdy spore wydarzenie, bo „czwórka” mimo 5 lat na karku wciąż trzyma się bardzo dobrze. Oczywiście miło by było, gdyby na komputery zawitała też kolekcja trzech poprzednich części – i kto wie, może faktycznie tak się stanie.

Teraz pozostaje nam czekać na nieco bardziej oficjalne zapowiedzi. Przy okazji wspomnę, że Naughty Dog dopiero co świętowało okrągłe urodziny czwartej części Uncharted.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane