3
2.02.2023, 11:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Valiant Hearts: Coming Home za darmo na Netfliksie. Manifest antywojenny Ubisoftu już dostępny

Abonenci Netfliksa mogą już pobierać na swoje telefony i tablety kontynuację osadzonej w realiach I wojny światowej gry Valiant Hearts.

Valiant Hearts: The Great War zadebiutowało na rynku w 2014 roku i od razu zostało uznane za jedno z bardziej oryginalnych dzieł Ubisoftu. Mimo kreskówkowej grafiki i dosyć luźnej zręcznościowo-logicznej rozgrywki, grze udało się nieść antywojenny, wzruszający przekaz (kompilacja z poruszonymi zakończeniem streamerami ma w tym momencie 1 mln wyświetleń).

Gra została wyróżniona między innymi nagrodami za najlepszą narrację i tytuł „Gra, która coś zmienia” podczas The Game Awards, a także otrzymała Nagrodę Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA).

Na rynku zadebiutowała właśnie jej kontynuacja zatytułowana Valiant Hearts: Coming Home. Przy czym jest to debiut nietypowy. Gra jest dostępna tylko na sprzętach mobilnych i to jedynie dla abonentów Netfliksa. Na dużym ekranie niestety sobie nie pogramy, chociaż dla porównania część pierwsza wyszła na PC, Xboksy, PlayStation i Switcha.

Valiant Hearts: Coming Home zachowało styl graficzny jedynki, a historia ponownie rzuci nas na front I wojny światowej. Gra ma być miksem zadań wymagających zręczności, eksploracji i zagadek logicznych. Poznamy historię 4 głównych bohaterów i dowiemy się więcej o Harlem Hellfighters, pułku amerykańskich żołnierzy składającym się jedynie z czarnoskórych wojskowych.

Żeby pobrać grę, wystarczy zalogować się do mobilnej aplikacji Netfliksa i u dołu ekranu przejść w niej do zakładki „Games”.

Valiant Hearts: Coming Home - gra do pobrania z aplikacji Netflix


Czytaj dalej

Redaktor
Karol Wilczek

Zakochany w grach od pierwszego Prince of Persia i komputerów z przyciskiem Turbo. Uwielbiam RPG, mam ogromny sentyment do klasycznych przygodówek.

Profil
Wpisów65

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze