7
10.04.2020, 14:14Lektura na 2 minuty

Valorant: Konta z betą za ponad 600zł; Riot prezentuje kolejną postać [WIDEO]

Firma publikuje też instrukcje dla osób, które chcą zdobyć dostęp do testów.


Witold Tłuchowski

O tym, czy polubicie Valorant, przede wszystkim zdecyduje wasz stosunek do CS-a: jeżeli cieszą was jego hitscanowe mechaniki, powinniście się też odnaleźć w grze Riotu. Przekonać się o tym mogą już stosunkowo nieliczni szczęśliwcy, którzy zyskali dostęp do zamkniętej bety produkcji – z dnia na dzień ich liczba się co prawda zwiększa, ale wszyscy chętnie zagrają najpewniej dopiero latem.

Prowadzi to nie tylko do ogromnej popularności tytułu na Twitchu (ma to związek z możliwością zdobycia dostępu do testów podczas oglądania oficjalnych streamów), ale również bardziej niecodziennych zachowań. Jak inaczej określić sytuację, w której za dostęp do niepełnej wersji darmowej produkcji można zapłacić nawet 650 zł? Na serwisach aukcyjnych (również rodzimych) możemy zauważyć wysyp podobnych ofert – oczywiście zdecydowana większość jest tańsza, jednak wciąż wydaje się to nieco nierozsądne. Szczególnie, gdy zdamy sobie sprawę, że Riot banuje takie konta. Zgodnie z umową licencyjną sprzedaż konta jest nielegalna, a firma aktywnie wyszukuje wszelkie tego przypadki.

Studio opublikowało również szereg informacji dla polujących na klucze bo bety. Po pierwsze: oglądanie wielu streamów naraz nie zwiększa naszych szans. Dodatkowo dostęp do testów możemy uzyskać także będąc offline – nie ma więc potrzeby zostawiać np. komputera włączonego na noc. Riot zaznacza, że widzi skalę zainteresowania i chciałby jakoś nagrodzić najbardziej zagorzałych fanów, nie może jednak „niczego zagwarantować”. Sama liczba godzin spędzonych przy transmisjach ma pewne znaczenie, ale tylko do pewnego pułapu – później stopniowo się zmniejsza.

Developerzy, mimo że gra hula na serwerach, nie przestają również prezentować nam kolejnych bohaterów. Tym razem padło na Cyphera oraz jego irytujących kamer oraz potykaczy.

 

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane