2
5.08.2022, 10:30Lektura na 2 minuty

Vampire Survivors: Cheat menu i nowi bohaterowie w patchu 0.10.0

Znany i lubiany roguelike'owy hit we wczesnym dostępie otrzymał aktualizację. Z nią do gry weszła nowa broń, bohaterowie czy nawet cheat menu.


Patryk „Delighter” Żelazny

Vampire Survivors to prosta w swoim założeniu i oprawie graficznej gierka, której raczej wielu przedstawiać nie trzeba. Ze względu na bardzo dobrą i przyjemną mechanikę rozgrywki zyskała niemałą popularność, pomimo że wciąż znajduje się we wczesnym dostępie. Na ten moment na Steamie produkcja może poszczycić się 110 tysiącami przytłaczająco pozytywnych opinii. Też w sumie nie ma się co dziwić, w końcu kosztuje 11 złotych.

W ostatniej aktualizacji pojawił się finałowy boss, który pojawia się, jeśli uda nam się przeżyć 30 minut. W tym razem, w patchu 0.10.0, czeka na nas coś zgoła innego. Najciekawsze, a jednocześnie pominięte w opisie patcha na Steamie, jest cheat menu, dodane w wiadomym celu. Zaleca się jednak ostrożność, ponieważ nie każdy użyty kod ma za zadanie nam pomóc. Idealnym przykładem jest „spinnn”. Po jego wpisaniu, nasz interfejs zaczyna się po prostu kręcić.

Jeśli chodzi o pozostałe nowości:

  • 1 karta Arkan,
  • „Niesamowite” sekrety,
  • Nowi bohaterowie w liczbie 2,
  • 1 nowy relikt.

Wprowadzono też kilka poprawek do poprzednich Arkan i na samym dole pojawiły się dwa zakryte punkty oznaczone jako „work in progress”. Dzięki temu wiemy, że w przyszłości pojawi się więcej czarów oraz klawiatura ekranowa, przeznaczona dla użytkowników gamepadów oraz ekranów dotykowych.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5
Vampire Survivors
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
-
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Vampire Survivors

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane