34
9.08.2011, 15:27Lektura na 1 minutę

W wyniku londyńskich zamieszek spłonął jeden z brytyjskich magazynów Sony

Od kilku dni w Londynie trwają zamieszki, które objęły już niemal całe miasto. W wyniku wywołanych przez nie pożarów spłonął jeden z największych magazynów Sony w Wielkiej Brytanii, o czym poinformowali przedstawiciele firmy.


Piotrek66

Jak poinformowali przedstawiciele Sony, poniedziałkowym wieczorem lub wtorkowym rankiem doszło do pożaru jednego z magazynów firmy w londyńskiej dzielnicy Enfield. W budynku zajmującym 20 tysięcy metrów kwadratowych przechowywane były płyty CD i DVD. Nie wiadomo, czy wśród nich były także gry i konsole PlayStation.

Na chwilę obecną nie wiadomo, jak wpłynie to na dostawy produktów firmy w Europie, choć na przykład polski oddział koncernu powiązany jest z brytyjskim. Przedstawicielka Sony w rozmowie z Reutersem powiedziała jednak – aczkolwiek mało konkretnie – że spłonięcie magazynu w jakiś sposób wpłynie na dostępność towarów w sklepach. Zaprzeczył temu natomiast rzecznik europejskiego oddziału Sony, według którego sytuacja w Enfield ma mieć minimalny wpływ na dystrybucję.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze