2
30.04.2018, 11:15Lektura na 1 minutę

Warcraft: Total War – Od teraz moda może sprawdzić każdy

Z czterech frakcji zrobiło się, bagatela, dwadzieścia.


Mateusz Witczak

Droga, jaką przebył Warcraft: Total War, była wyboista. Projekt, tworzony i rozwijany przez blisko osiem lat (podczas których został już zawieszony i reaktywowany pod innym kierownictwem), wszedł właśnie w okres otwartej bety. Aktualny build zawiera 20 stronnictw (m.in. Hordę, Lordaeron, wysokie elfy, Ahn’Qiraj). Modyfikacja toczy się w okresie Trzeciej Wojny (czyli wydarzeń przedstawionych w Reign of Chaos i dodatku The Frozen Throne) i opiera się na silniku stareńkiego Medieval II: Total War. 

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się o projekcie więcej i/lub ściągnąć aktualną wersję, odsyłam na tę stronę. Jak rzecz zainstalować, zgrabnie podsumowuje poniższy materiał.


Z pozostałych wieści: czy wiecie, że trzeci Warcraft jest nadal aktualizowany?

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3454

Obserwujących15

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze